مرکز خرید طلای آب شده در اصفهان

مرکز خرید طلای آب شده در اصفهان

مرکز خرید طلای آب شده در اصفهان در یکی از معتبر ترین مراکز فروش طلای  آب شده در اصفهان به نام طلای کیوان به خرید و فروش طلای آب شده می پردازد. معمولا معامله طلای آب شده بین فعالان عرصه تولید و عرضه طلا و زیورآلات رایج است اما اکنون شهروندان در اصفهان برای نگهداشت سرمایه و کسب سود در نوسانات نرخ طلا به سمت خرید و فروش طلای آب شده آنلاین گرایش یافته‌اند.

خرید امن از مراکز خرید طلای آب شده در اصفهان :

با توجه به افزایش ناگهانی نرخ طلا و استقبال گسترده مردم برای سرمایه‌گذاری در این حوزه، خرید و فروش طلای آب شده آنلاین در بین عوام مرسوم‌شده و از آنجا که تنها مصنوعات طلای دارای کد شناسایی از سوی این اداره‌کل معتبر و قانونی است، ضرر و زیان ناشی از معاملات طلای آب‌شده متوجه خود خریدار است. خرید و فروش طلای آب شده در طلافروشی‌ها مجاز نیست اما این کار در حال انجام است و از آنجا که برای طلای آب شده فاکتوری صادر نمی‌شود این امر برای شهروندانی که تخصصی در معامله آن ندارند در آینده مشکل ایجاد خواهد کرد. اما در طلای کیوان ، مرکز خرید طلای آب شده در اصفهان ، خرید و فروش طلای آب شده با مجوز انجام می گردد.

مزایای خرید و فروش طلای آب شده آنلاین :

  • هر کالایی که از بازار خریداری می شود، مالیات بر آن تعلق می گیرد اما بر خرید و فروش طلای آب شده هیچ گونه مالیاتی تعلق نمی گیرد.
  • خرید جواهرات و زیورآلات همراه با اجرت ساخت کارخانه سازنده، مالیات بر ارزش افزوده به میزان 9درصد، کارمزد فروشنده حداکثر به میزان 7درصد است اما طلای آب شده هیچ گونه اجرت ساختی ندارد و تنها کارمزد ناچیزی به میزان 1 درصد بر آن تعلق می گیرد.
  • طلای آب شده را می توان کم هزینه ترین، کم حجم ترین نوع سرمایه گذاری دانست.
  • بازارهای ایران اکثرا تحت کنترل دولت هاست که این باعث شده است امنیت اقتصادی در این بازارها شاهد نباشیم ماننذ بازار سکه که دولت هرزمان که تمایل داشته باشد می تواند قیمت ها را تغییر دهد و یا بازار دلار که تحت کنترل دولت است. بازار طلای آب شده ایران به هیچ عنوان تحت کنترل دولت نیست و این به عنوان یک مزیت برای این بازار به حساب می آید و افرادی که در این بازار سرمایه گذاری می کنند وارد یک بازار با ثبات جهانی می شوند.
  • اگر قطعه طلای زینتی برای سرمایه گذاری بخریم بعد از مدتی کهنه می شود و ارزش آن به دلیل عمری که داشته است کم می شود. خرید مسکن هم همین طور است و علاوه بر هزینه ای که برای نگهداری دارد کهنه می شود. طلای آب شده مطلقا کهنه نمی شود، هیچ گونه هزینه نگهداری برای سرمایه گذار ندارد و همواره قیمت آن رو به افزایش بوده است.

 

عیار طلای ‌آب‌ شده در مراکز خرید طلای آب شده در اصفهان :

معمولا عیار طلای ‌آب‌ شده که در آزمایشگاه‌ هایی غیر از آزمایشگاه ‌های همکار استاندارد عیارسنجی می ‌شوند، دارای مغایرت بوده و مردم عادی تنها حین فروش آن و با آزمون مجدد توسط خریدار، متوجه این تقلب و ضرر می ‌شوند.

اگر چه اکنون از تب و تاب خرید طلای آب ‌شده اندکی کاسته شده، اما همچنان طلای آب‌شده در صدر انتخاب خانواده‌ها برای خرید طلا است.اگر می خواهید فیلمی از چگونگی ذوب کردن طلا و تبدیل آن به طلای آب شده را ببینید ما در کارگاه طلای کیوان این کار را انجام دادیم می توانید این فیلم ذوب کردن طلا را مشاهده فرمایید.

برای خرید از مرکز خرید طلای آب شده در اصفهان از کجا شروع کنم : 

برای خرید مستقیم طلای آب شده لطفا به قسمت راهنمای خرید طلای آب شده در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید . در صورت نیاز صفحه ما در اینستاگرام ، آپارات و یا تلگرام را مشاهده نمایید در صورتی که سوالی داشتید با شماره 09924712080 یا شماره های درج شده در ابتدا و انتهای وب سایت تماس حاصل فرمایید. 

 

سایر مقالات کیوان گلد :

اتاق معاملات طلای اب شده ، راهنمای خرید و فروش لحظه ای ، کانال خرید و فروش طلای آب شده ، خرید و فروش طلای آب شده آنلاین ، خرید و فروش لحظه ای طلا