طلای آب شده از کجا بخرید

طلای آب شده از کجا بخرید

طلای آب شده از کجا بخرید این پرسشی است که در این مقاله به آن پاسخ داده ایم . قبل از هر چیز اگر اطلاعی درباره طلای آب شده ندارید پسشنهاد می کنیم مقاله  طلای آب شده فردایی چیست را مطالعه فرمایید.

اگر قصد سرمایه گذاری در بازار طلای آب شده را داشته باشید قطعا یکی از چالش های پیش روی شما نیاز به سرمایه اولیه نسبتا زیاد است، زیرا  قطعات قابل تولید طلای آب شده حداقل 20 گرم است. با ظهور اینترنت و پیشرفت تکنولوژی اکثر کسب کارها به سمت آنلاین شدن حرکت کرده اند که سرمایه گذاری در طلا نیز از این قافله عقب نمانده است.

بسیاری از افرادی که طلای آب‌شده را می فروشند، دلال و فاقد مجوز هستند، آنها به واحد صنفی تعلق نداشته و در بین آنها، افراد کلاهبردار نیز وجود دارد.

 برخی افراد سودجو، فلزاتی مانند مس، روی و برنج را با طلا ترکیب کرده و به اسم طلای آب‌ شده می فروشند که خریداران ناآشنا متوجه این تخلف نمی‌شوند. 

طلای آب شده معتبر از کجا بخرید ؟

وقتی شما طلای آب شده را می خرید به قیمت همان عیاری می خرید که روی آن انگ زده اند و در هنگام فروختن آن به قیمت همان عیار طلا ابشده یتان می فروشید. این در حالیست که شما مصنوعات طلا با عیار ۱۸ یا همان عیار ۷۵۰ را از مغازه دار می خرید اما در هنگام فروختن همان طلا چون دیگر دست دوم محسوب می شود طلا فروشان آن را با عیار ۷۴۰ خریداری می کنند.اگر هم چنان شک دارید که طلای آب شده از کجا بخرید کیوان گلد معتبرترین مرکز خرید طلای آب شده در اصفهان در خدمت شماست.

نکته ی مهم دیگری که سرمایه داران را جذب خرید طلای آب شده می کند فروختن راحت آن است، همانطور که گفتیم طلای آبشده جزو مواد خام و اولیه ی کارخانجات و گارگاه های سازنده ی طلا و طلافروشان است به همین خاطر می توان در هر زمانی آن را به راحتی فروخت؛ فقط باید حواستان باشد که به قیمت روز طلا بفروشید زیرا برخی از طلافروش های از خدا بی خبر با قیمتی بسیار کمتر از ارزش واقعی طلا جنس شما را خریداری می کنند. پس عجله نکنید! بهتر است طلای آب شده خود را به چندین مغازه نشان دهید و دست آخر به کاسبی بفروشید که به قیمت روز طلا از شما می خرد.

نکته ی مهم و اخر که باید در مورد طلای اب شده به یاد بسپاریم این است که طلای اب شده هیچ مارک و نوشته یا فاکتوری ندارد و اگر تقلبی از آب در بیاید دیگر هیچ راهی برای اثبات آن وجود ندارد بنابراین در خرید طلای آبشده دقّت لازم را داشته باشید.کیوان گلد به عنوان معتبرترین مرکز خرید طلای آب شده در اصفهان طلای آب شده را با سند معتبر به فروش می رساند.

برای خرید طلای آبشده نقدی از کجا شروع کنم : 

برای خرید مستقیم طلای آب شده لطفا به قسمت راهنمای خرید طلای آب شده در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید . در صورت نیاز صفحه ما در آپارات و یا تلگرام را مشاهده نمایید در صورتی که سوالی داشتید با شماره 09924712080 یا شماره های درج شده در ابتدا و انتهای وب سایت تماس حاصل فرمایید. 

سایر مقالات کیوان گلد :

اتاق معاملات طلای اب شده ، راهنمای خرید و فروش لحظه ای ، کانال خرید و فروش طلای آب شده ، خرید و فروش طلای آب شده آنلاین ، خرید و فروش لحظه ای طلا .